Android SystemHaber

Redmi Note 8 Root Atma ve TWRP Yükleme

Dünya üzerinde on milyonlarca satan Redmi Note serisinin en güncel üyelerinden Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro modelleri bildiğiniz üzere resmi Xiaomi garantili olarak ülkemizde de satılıyor. Uygun fiyata sahip olması sebebiyle geliştiricilerin de tercih ettiği cihazlar arasında yer alan Note 8 Pro günlük kullanımda kullanıcıların birçok ihtiyacını çok rahat bir şekilde karşılayabiliyor.

Sizlere bu yazıda Redmi Note 8 root atma ve Redmi Note 8 twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağım. Öncelikle bu işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Telefonunuzdaki dosyaları yedek almayı unutmayın. BURAYA tıklayarak Redmi Note 8 bootloader kilidi açma işlemini yapın. Ardından BURAYA tıklayarak adb dosyalarını bilgisayarınıza yükleyin.

Redmi Note TWRP Yükleme

BURAYA tıklayarak Redmi Note 8 twrp dosyasını indirin ve adb klasörü içerisine atın. Dosya adının recovery.img olduğundan emin olun. Ardından telefonu tamamen kapatın. Ses kısma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutarak telefonu fastboot modunda açın ve kabloyla bilgisayara bağlayın. ADB klasörü içerisinde CMD aracını çalıştırın. Ardından CMD ekranına aşağıdaki kodları sırasıyla yazarak enter tuşuna basın.

[alinti alintiyazi="fastboot devices
fastboot flash recovery recovery.img"]

Redmi Note 8 Root Atma

Yukarıdaki işlemler bittikten sonra BURAYA tıklayarak Redmi Note 8 root atma için gerekli olan Magisk dosyasını indirin ve direkt olarak telefonun içine atın. Sonra telefonu kapatın ve ss açma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutarak telefonu twrp recovery menüsünde açın. Ardından Yükle / Install kısmına girerek indirmiş olduğunuz Redmi Note 8 root dosyasını seçin ve yükleyin. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu