Android SystemHaber

Samsung Galaxy F02s için Google Kamera indir (GCam 8.1 APK)

GCam artık Samsung Galaxy F02 model cilaz lar için de mevcut. Bir Samsung Galaxy F02’niz varsa, artık Google Kamera’nın (GCam) en son çalışan bağlantı noktasını indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

Galaxy F02’ler için en son Google Kamera bağlantı noktası GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi onu Galaxy F02’lere yükleyebilirsiniz. Galaxy F02s için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunur.

[su_note note_color=”#f8bd28″ radius=”1″]NOT : GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.[/su_note]

Aşağıda, Samsung Galaxy F02s ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 10 One UI 2 yapılarında çalışmaktadır.

Samsung Galaxy F02s için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indir

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve Galaxy F02’lerde düzgün çalışması için gerekli işlemler yapıldı. Telefon yalnızca Mediatek Yonga Setine sahipse çalışır. Exynos veya Snapdragon çiplerinin varyantları yoktur ve bu çip sete sahip cihazlarda çalışmaz.

[su_label type=”warning”]Samsung Galaxy F02s için BSG GCam 8.1 APK:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: BSG GCam 8.1 APK” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_label type=”warning”]Arnova8G2 GCam 8.1 APK for Samsung Galaxy F02s:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: Arnova8G2 GCam 8.1″ style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_service title=”Samsung Galaxy F02s’de Google Kamera GCam 8.1 Kurulum Yöntemi” icon=”icon: download” icon_color=”#fb201a” size=”24″][/su_service]

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Galaxy F02’ler için Google Kamera’nın birden fazla çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemektir.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve her ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulamayı başlatmak için uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

[su_label type=”warning”]Google Kamera Samsung Galaxy F02s’de nasıl kullanılır?[/su_label]

 

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu