Nasıl Yapılır - Mobil

Samsung Galaxy S24’te Hareket Çubuğu Nasıl Gizlenir?

Android akıllı telefona sahip olmak, kişiselleştirme seçenekleri söz konusu olduğunda size yalnızca daha fazla seçenek sunar. Samsung’un en yeni S24 serisi, One UI 6.1’e sahip, kullanıma hazır Android 14 katmanıyla birlikte geliyor.

One UI 6.1 ile Samsung, birçok kişinin akıllı telefonlarını öne çıkarmak için yapmayı sevdiği bir çok özelleştirme seçeneği sunuyor. İster özellikler ister görünüm olsun, hepsini yapabilirsiniz.

Galaxy S24’ünüzde, 3 düğmeli navigasyon sisteminden jest tabanlı navigasyona geçiş yaptığınızda, ekrandaki bazı alanın şeffaf bir çubuk ve küçük hareket hapı tarafından işgal edildiğini fark etmiş olabileceğinizi fark ettiniz mi? (Samsung tarafından eğitim çubuğu da denir)

Ondan kurtulmak istiyorsanız, artık bu sıralamayı kolayca yapabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Galaxy S24’te Hareket Çubuğu Nasıl Gizlenir?

Galaxy S24 cihazlarında hareket çubuğundan nasıl kurtulabileceğinizden bahsetmeden önce, öncelikle üç tuşlu navigasyondan jest tabanlı navigasyona geçiş için izlemeniz gereken adımları göstereceğiz. Başlayalım.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu