Nasıl Yapılır - Mobil

Samsung Galaxy, Ses Paneli Nasıl Özelleştirilir?

Customize-Volume-Panel-on-Samsung-Phone.jpg

Android telefona sahip olmanın temel faydalarından biri tonlarca özelleştirme seçeneğidir. Ve eğer bir Galaxy telefonunuz varsa kişiselleştirme seçenekleri sonsuzdur. Samsung, ana ekrandan arayan ekranına kadar sistem kullanıcı arayüzünün hemen hemen her bölümünün özelleştirilmesine olanak tanır. Bugün ses panellerini özelleştirme hakkında konuşacağız. Burada Samsung Galaxy telefonlarda ses panelinin nasıl özelleştirileceğini öğreneceksiniz.

Ses Paneli, ses düğmelerini kullandığınızda görünen arayüzdür. Varsayılan olarak tek bir ses düzeyi çubuğu görüntüler, ancak genişletildiğinde Zil Sesi, Medya, Bildirimler ve Sistem ses düzeylerine ilişkin kontrolleri ortaya çıkarır. Buradan kullanıcılar ses seviyelerini kolayca ayarlayabilir.

Varsayılan Ses Paneli Kullanıcı Arayüzü oldukça iyidir, ancak aynı arayüzü tekrar tekrar görmek sıkıcı hale gelebilir. Bu kullanıcı arayüzünü Samsung Galaxy telefonlarında özelleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Good Lock sayesinde bunu cihazınızı rootlamadan da yapabilirsiniz.

Good Lock, kullanıcıların cihazdaki çeşitli öğeleri özelleştirmesine yardımcı olan güçlü bir kişiselleştirme aracıdır. Gelişmiş özelleştirmeyi mümkün kılan çeşitli modüller vardır. Good Lock’u henüz kullanmadıysanız, varsayılan olarak kullanılamayan çeşitli özellikleri kaçırıyorsunuz demektir. Ayrıca ses seviyesi panelini özelleştirmek için de kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu