Video

Tek Bilgin – iletişim

Merhaba Arkadaşlar. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayım. Sizler için sürekli olarak hizmet kavramını en iyi şekilde yerine getirmek için kendimi geliştiriyorum. Sıradan YouTube kanallarından farklı olmak için sizlere iletişim bilgilerimi iletiyorum.

➠E Posta : tekbilgin06@gmail.com

✻ TEŞEKKÜR EDERİM ✻

➠ Bana Destek Olmak için; Kanalıma Abone Olunuz, Videoma Like Atınız ve Son olarak videomu paylaşıp yorum yapınız…

⇝KANAL HAKKINDA AÇIKLAMALAR⇜
✹ Marka : Tek Bilgin
✹ Kurucusu : Can NAVRUZ
✹ Biyografi Özeti : 1988 Doğumlu, Teknoloji ve Araştırmayı seven, insanlara birşeyler öğretmeyi seven bir kişiliğe sahip olan, samimi kişiliğe sahip teknoloji insanı. Bildiklerini öğreten, bilmediklerini öğrenen ve her daim eleştiriye açık.
✹ Kuruluş : 10 Aralık 2016
✹ Web : https://www.tkbilgin.com
✹ Kuruluş ve Hizmet Maksadı : Öğretmek, Tanıtmak, Eğitmek, Yol Göstermek…

✹ Tek Bilgin Nedir? Kuruluş Amacı Nedir? Neye Yönelik Hizmetler Sunar?

➽ Android Mobil Cihazlar ve Tabletler. Android Programların Nasıl Kullanıldığı, Ne Maksatla Kullanıldığı Konularında bilgi veren içerik üretmek. Bunun yanı sıra, Android Program Kullanımını daha ileri düzeye taşımak amacıyla program kullanımı ile alakalı eğitim videoları. Bunlara bir örnek vermek gerekirse ; KineMaster Video Editör Uygulaması Eğitimi, SD Maid Uygulaması Eğitimi, Android Dosya Yöneticisi Eğitimleri, Android işletim sistemine sahip cihazların daha hızlı çalıştırmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler, Android işletim sistemine sahip cihazların şarj ömrünü uzatmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler ve çok daha fazlası. Android Root hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler. En yeni çıkan Android Uygulama Tanıtımları ve Yeni Çıkan Android Uygulamaların kullanım amacını anlatan bir video paylaşım platformu.

➽ Bilgisayar ve PC Uygulamaları. Bilgisayar uygulamalarının Nasıl Kullanılacağını Anlatan videolar. Hayatınızda çok zaman harcadığımız internet teknolojilerinin daha anlaşılır bir hal almasını sağlamak için sizlere bu konular ile alakalı video üreten bir video paylaştı platformu.

➽ YouTube Dikkat Edilmesi Gerekenler. Youtube kanal sahiplerinin dikkat etmesi gereken unsurların yer aldığı videolar hazırlayan bir video paylaşım platformu.

➽ VLOG ve Ürün Tanıtımı. Almış olduğum teknolojik ürünlerin tanıtımını yaparak kişi ya da kişilere yol göstermek. Ürünlerin iyi ve kötü yönlerine değinmek. Bunun yanı sıra hayatın için den videolara ara ara yer vermek. Gezinti, olay, gündem, sohbet, tecrübe vb. videolar hazırlayan bir video paylaştı platformu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu