HaberSosyal Medya

Youtube Eğitimi – 3

Youtube Eğitimi – 3

Merhaba arkadaşlar. Yine bir eğitim yazısı ile yeniden karşınızdayım. Bu yazımda da sizlere yine kendi tecrübe ve bilgilerimi aktaracağım. Bu tecrübe ve bilgilerdeki olaylar bana göre doğru kabul edilmiş olaylardır. Bu yüzden dolayı burada yazacağım bilgileri siz doğru kabul etmek zorunda değilsiniz.

Bir çok kişi son zamanlarda Youtube üzerinden gelir elde etmek için sürekli video yüklüyor ve içerik üretiyor. Yapılan bu işler kimilerine çok iyi kazançlar kazandırırken kimileride yerinde sayabilir.

İlgili Makaleler

Bugün ki yazımda sizlere paylaşım konusundan bahsedeceğim. Peki ya bu paylaşım sistemi nedir diyeceksiniz? Evet paylaşım sitesi eklenilen içeriği çeşitli sitelerde ve sosyal ağlarda paylaşma yöntemidir. Sosyal ağların izleyici trafiği fazla olduğu için eklemiş olduğunuz içeriğe mu hakkak merak edip ziyaret eden birileri illaki olacak. Bu yüzden dolayı sosyal ağların doğru kullanılması bu konuda önemli bir yer tutmaktadır. Bu duruma örnek verecek olursak, Ben videolarımı ekledikten sonra 12 sosyal ağ üzerinde paylaşıyorum bunların 6 tanesi çok güzel öne çıkartacak trafiği gönderiyor. Dilerseniz bu siteleri aşağıda yazacağım sizlerde üyelik alarak videolarınızı yada diğer makale ve belgelerinizi yayınlayabilirsiniz.

Aktif Olarak Video ve Makalelerimi yayınladığım siteler;

1. Google +  : Uygulama Market de yer almaktadır. Ilk paylaşımı yaptığım site yine Google bünyesinde olan bir sosyal ağ dır.

2. Facebook  : Bir çoğunuzin yakından takip ettiği sitelerden birde Facebook sitesi. Genel olaram çok fazla ziyaretçi trafiğini barındıran bu sosyal ağ sitesi üzerinden her paylaştığınız link size ziyaretçi olarak dönüşlerin artmasına neden olacaktır.

[ilgiliMakale icerik_id=”757″]

Şimdilik bu iki siteyi kullanabilirsiniz. Diğer yazımızda sizlere daha farklı yöntem ve düzenlemeler hakkında bilgi vermeye devam edeceğim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu