Mobil Teknoloji

YouTube Vanced Kapanıyor! Peki Vanced Kullanıcıları Ne Yapacak?

YouTube videolarını reklamsız izletmesiyle bilinen Vanced, bugün yapılan açıklamaya göre yakın gelecekte hizmet vermeyecek. Uygulama, Google’ın yasal bildirisinin ardından kapanmak zorunda kaldı. Bundan sonraki aşamalarda uygulama ile alakalı gelişme olmayacak. Uygulama geliştiricileri artık bu uygulama ile ilgili gerek güncelleme gerekse indirmek için bir yayın paylaşımı olmayacaklarını söylediler.

Bundan sonraki süreçte YouTube Vanced kurulu olan cihazlarda uygulama çalışacak fakat herhangibir düzenleme vs. olmayacak.

Sizlerin cihazlarında bu uygulama yüklüyse çalışmaya devam edecek ve sizler bu uygulama ile YouTube girmeye devam edeceksiniz.

Google tarafından uygulama yapımcılarına gönderilen mesaj neticesinde Uygulamanın artık geliştirilmemesi ve durdurulması konusunda ciddi yaptırımların ve yasal prosedürü ihlal durumlarına mahal vermemek için artık uygulama geliştirme kısmının son bulduğu konusunda açıklama yapıldı.

[su_button url=”https://tkbilgin.com/forum” target=”blank” style=”stroked” background=”#ef802d” icon=”icon: share-square-o” text_shadow=”2px 2px 2px #000000″]FORUM[/su_button]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu