Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 9,444
baskasinin yaptigi romu kullanirsan boyle olur. biz rom yaptigimiz yillarda her gelen soruyu cevaplardik genclik bitmis demek ki 😁

• Beğen
Tepkiler: CaN
baskasinin yaptigi romu kullanirsan boyle olur. biz rom yaptigimiz yillarda her gelen soruyu cevaplardik genclik bitmis demek ki 😁
Her gelen soruyu yine cevaplamaya çalışıyoruz ama Rom yapımcısı biz olmadığımızdan dolayı bazı durumlarda haliliyle yetersiz kalabiliyoruz...

cihazın model ismi rom içinde hangi dosyada gömülü bilen var mı?
build.prop dan model numarasını G965F olarak düzelttim ama model ismi galaxy note 9 olarak kaldı. bunu da düzeltmek istiyorum
@kung Süleyman Abi bu yoruma bi bakabilirmisin.

Rom buna izin veriyorum bilmiyorum sistem içinde değiştiren yerde olması gerekiyor şayet bulmamiyorsan. Set edit. Uygulamasını indir ve sistem bölumune girip ordan değiştire birsin bazı sorunlara yol acmasin özelikle Google geçerken ismin bir önemi yok zaten 9 olsun plus olsun 10 olsun Önemli olan romun güzel çalışması yine değiştirmek isterseniz set edit uygulamasını kulani ondan gözükmesi gerekiyor ismi bilgileri

Noble 2.c romuna netstat ile ağ taraması yaptığımda çok temiz rom olduğunu içinde casus yazılım olmadığını gördüm fakat kendi içindeki kerneline ince ayar yapınca telefon donuyor sapıtıtyor maalesef başka bir kernel denemek daha doğru olacak kanaatindeyim.

Başka karnel yok diye biliyorum elinizdeki en iyi karnel bu ben karnelsiz rom kulaniyorum karnel olsa daha çok iyi olucak ama malesef yok oyuzden yapılan karnelin kıymetini bilin çok karnel ile uğraşmayın bir kaç ayar yapın ve bırakın karnele nekadar çok oynarsanız okadar sorun ortaya çıkar ama çakılı bir karnele yerine geliştirmiş bir karnel kullanmanız sizin avantajiniza piliniz benim pilimden daha fazla gitiginden eminim telefonu görseli bile daha güzeldir karnel ona can veri birde stok rom ile deneyin karnel olmadan ardaki farkı siz oraya çıkarın ozaman karnelin işe yararip yarmadigi orataya çıkar

Yokmu soyle bir babayigit 2B ve 2C yi kapsamli kullanip batarya ve kullanim olarak şu daha iyi diyecek :DD
Valla Ben Yeni cihaz aldım Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Tabi bi yandan ona bakıyorum bi yandan halen daha diğer cihazlarım olan Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy Note 8 de kullanmaya devam ediyorum. Yoğunum baya o yüzden Noble 3.5 biraz test ettim ama kamera problemi benim için önemli bir kıskançtı o yüzden Noble 2B ye geçtim halen daha vaktim olmadı Noble 2C yi test edemedim. Bende test edecek birinden yorum bekliyorum 😁

Noble 2.c romuna netstat ile ağ taraması yaptığımda çok temiz rom olduğunu içinde casus yazılım olmadığını gördüm fakat kendi içindeki kerneline ince ayar yapınca telefon donuyor sapıtıtyor maalesef başka bir kernel denemek daha doğru olacak kanaatindeyim.
Kernel ile ilgili @xxmustafacooTR Mustafa kardeşim genelde bilgi veriyor.

Etiketler
android 12 one ui 4.1 rom indir noble 2c android 12 one ui 4.1 rom noble 2c rrm indir noble rom download samsung note 9 rom indir samsung rom indir samsung s9 rom indir
Üst Alt