Rom Noble 2C - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 9,436
Başka karnel yok diye biliyorum elinizdeki en iyi karnel bu ben karnelsiz rom kulaniyorum karnel olsa daha çok iyi olucak ama malesef yok oyuzden yapılan karnelin kıymetini bilin çok karnel ile uğraşmayın bir kaç ayar yapın ve bırakın karnele nekadar çok oynarsanız okadar sorun ortaya çıkar ama çakılı bir karnele yerine geliştirmiş bir karnel kullanmanız sizin avantajiniza piliniz benim pilimden daha fazla gitiginden eminim telefonu görseli bile daha güzeldir karnel ona can veri birde stok rom ile deneyin karnel olmadan ardaki farkı siz oraya çıkarın ozaman karnelin işe yararip yarmadigi orataya çıkar
Evet sana bu konuda katılıyorum abi. Zaten Ekstra yüklediğiniz kernel gerekli ayarları ve iyileştirmeleri yapılmıştır. Bu yüzden kernel kurulumunda ayar yapın sonrasında fazla oynamayın derim.

yok ben romu gelistiren italyan kardese ithafen espriyle karisik soyledim onu :)
Farkındayim ama artık ülkemizde Rom ve Kernel yapan fazla kimse kalmadı. Aslında şöyle Samsung Galaxy cihazlar artık baya pahalı ki zamanında Samsung Galaxy S9 Note 9 serileri de baya pahalıydı insanlar alamadığı için de kullanamıyor ve haliylede Rom ve Kernel fazla olmuyor. Fakat şuan en fazla rom ve kernel Xiaomi cihazlara yapılıyor çünkü ucuz 😊

Gunaydin millet hala 2C yi deneyip 2B ile kiyaslayacak kimse yokmu ?
Ben her ikisine de denedim. Noble 2.c kesinlikle daha iyi, bazı hatalar düzeltilmiş mesela ön kamera tam ekran hatası düzeltilmiş, genel sistem performansı daha kararlı olmuş. Kernel uyumluluğu daha iyi hale gelmiş daha stabil olmuş. Bununla birlikte şarj süresi daha uzun hale gelmiş. Güvenlik olarak daha yeni bir yazılım ve son güncellemelerin dahil edilmesi sistem güvenilirliğini arttırmış. Ayrıca ağ güvenliğini test ettiğimde, Noble 2.b ve 2.c de ağdan casus veri alışverişi yapan herhangi bir bloatware yazılıma denk gelmediğimi belirteyim. Noble 2.c genel olarak daha stabil ve daha kararlı olmuş diyebilirim. Noble 2.c genel sistem görüntüsü, geekbench 6 testi ve gece kamera testini içeren videosunu youtube üzeriden yükledim.

Ben her ikisine de denedim. Noble 2.c kesinlikle daha iyi, bazı hatalar düzeltilmiş mesela ön kamera tam ekran hatası düzeltilmiş, genel sistem performansı daha kararlı olmuş. Kernel uyumluluğu daha iyi hale gelmiş daha stabil olmuş. Bununla birlikte şarj süresi daha uzun hale gelmiş. Güvenlik olarak daha yeni bir yazılım ve son güncellemelerin dahil edilmesi sistem güvenilirliğini arttırmış. Ayrıca ağ güvenliğini test ettiğimde, Noble 2.b ve 2.c de ağdan casus veri alışverişi yapan herhangi bir bloatware yazılıma denk gelmediğimi belirteyim. Noble 2.c genel olarak daha stabil ve daha kararlı olmuş diyebilirim. Noble 2.c genel sistem görüntüsü, geekbench 6 testi ve gece kamera testini içeren videosunu youtube üzeriden yükledim.
Çok güzel bilgiler bunlar bizlere deneyimlerinizi aktardiginiz için çok teşekkür ederim hocam.

ben halen daha Android 12 den gitmek istiyorum. bu yüzden 2c kullanacağım. kamera problemi bitene kadar da bu seriden gitmeye devam ederim. teşekkür ederim hocam.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Etiketler
android 12 one ui 4.1 rom indir noble 2c android 12 one ui 4.1 rom noble 2c rrm indir noble rom download samsung note 9 rom indir samsung rom indir samsung s9 rom indir
Üst Alt