Rom Noble 3.6 ZAMBRONE - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 6,942
Yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla Noble 3.6 pil konusunda iyi gibi duruyor. O zaman bizde indirelim 😀
Ben Noble 2C ye geçeceğim sonrasında bakalım belki Noble 3.x sersine geçerim fakat ilk etapta Noble 2C den devam

Arkadaşlar tekrar merhaba.noble 3.6 dan 3.5 e geri döndüm bazı sıkıntıları var reklam engelleme çalışmıyor galiba ayarları aktif etmeme rağmen 2 tane reklam amaçlı arama geldi ve arama ayarlarına tıkladığım zaman ilgili bölüm açılmıyor.Son olarak her iki romda video kayıt sırasında ses kaydının çok kısık sesle kayıtettiğini gördüm

Son düzenleme:
Arkadaşlar tekrar merhaba.noble 3.6 dan 3.5 e geri döndüm bazı sıkıntıları var reklam engelleme çalışmıyor galiba ayarları aktif etmeme rağmen 2 tane reklam amaçlı arama geldi ve arama ayarlarına tıkladığım zaman ilgili bölüm açılmıyor.Son olarak her iki romda video kayıt sırasında ses kaydının çok kısık sesle kayıtettiğini gördüm
Bu sorunlara bakmak gerekli. Telegram Yapımcıya iletirmisin Yunus abi.

Thank you tác giả đã tạo ra bản rom này. Tôi nhận ra không thể kết nối với cái loa của tôi. Bản rom 3.5 thì kết nối được bạn ạ. Bạn khắc phục nỗi này nhé.thần kinh.

• Beğen
Tepkiler: CaN
Thank you tác giả đã tạo ra bản rom này. Tôi nhận ra không thể kết nối với cái loa của tôi. Bản rom 3.5 thì kết nối được bạn ạ. Bạn khắc phục nỗi này nhé.thần kinh.
● Geliştirici Seçeneklerinden Aşağıdaki 2 Ayarı açmayı unutmayın yoksa Bluetooth ile müzik aktarımı olmuyor.

●●● Đừng quên bật 2 Cài đặt sau từ Tùy chọn nhà phát triển, nếu không sẽ không thể chuyển nhạc qua Bluetooth. @nscd
Screenshot_20230526_005841.jpg

Etiketler
en iyi samsung galaxy android 13 rom indir noble 3.6 rom download noble rom indir noble rom nasıl kurulur samsung galaxy android 13 rom indir samsung galaxy note 9 s9 s9 plus rom indir samsung galaxy rom indir
Üst Alt