Duyuru One Ui 5 çok yakında

Tepkime
65
Az önce Twrp'den tam temizlik yapıp Noble 2.9'u yükledim. Geceki yazımda "Noble 3.0 yükledikten sonra Noble 2.9 yada 2.8'i baştan yüklemek istersek bu mümkün olacak mı bilmiyorum, çünkü bunu denemedim. Fakat bölümleme sebebiyle mümkün olmaz diye düşünüyorum." demiştim. Lâkin yükleme ve kurulum sorunsuz gerçekleşti ve herhangi bir sorun yada performans kaybı yok.

CaN

admin
Tepkime
4,765
Valla ben hafta sonu Noble 2.9 yükleyeceğim. Muhtemelen 3.0 hemen kurmayacagım. Şuan 2.8 kurulu 2.9 kurup daha sonra Noble 3.1 veya 3.2 kararlı sürümlerini bekleyeceğim. Kamera Hatası vs 3.0 da yeniden karşımıza geliyor...

Tepkime
10
Arkafaşlar bende denk geldi kurdum yükledim pişmanım yüklenmez 2.9 çok güzel kararlı akıcı mis gibi bu berbat müzik dinlenmiyor bile parazit yapıyor sistem bakalım 2.9 a dönücem dirty dönermi bilmem ama deneyeceğim olursa müq olmazsa clean flash Screenshot_20230131_113631_Settings.jpg

• Beğen
Tepkiler: CaN
Tepkime
285
Geçici bir çözüm sizde deneyin twrp yükleyin sonra ön kamerayı test edin beta sürüm ve böyle hataların olması normaldir zamanla düzelecek ben kullanıyorum 3.0 bu dosyayı yükledim şimdi ön kamera calışıyor aslında bu dosya google kamera dosyası ama iş gördü sizde deneyin

Ekli dosyalar

• (TWRP) (FKT1) (S9 and S9+).zip
    73.7 MB · Görüntüleme: 3
  • Beğen
Tepkime
10
yok arkadaşlar telefon biç oldu sistemi nasıl sıfırlarım bilmiyorum zira 2.9 ün kurdum hata olmadı ama sitem başlat diyince samsung s9 sonra noble sonra tekrar başlıyor sonra format data yes dedim ardından clean flash dedim yüklerken direkt başta oldu hata galiba 2 aşamalı ön yüklemede bu dosya bölümleme yüzünden uyumsuzluk yaşıyor aklımda bir tane 2.3 den kalma temiz yedek var onu kurarsa onu yüklemek ardından dirty flashlayarak 2.9 atmak zira kesinlikle 3.0 tavsiye etmem bırak kamera yı dosya izinleri adobe rush vs programlar çalışmıyor en basit galeri kırpma vs ler çöp oldu pc den yazıyom bakalım ne olacak

• Beğen
Tepkime
10
başladı temiz yedeği hatasız atıyor şimdilik çabucak sd den atınca bakıcam 2.9 da dedkmi rahatım 3.0 felaket bir deneyim oldu daha çok süresi var stabilizite için aa stabilizite yazarken sıkıntı yok ama söylerken dilimi sısırdım ahaha

• Beğen
Tepkime
285
3.0 beta sürümünu kulanalar 60hz yerine 120 hz seçip kulana bilirsiniz farkı kendiniz test edin

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230201_185607_Settings.jpg
    Screenshot_20230201_185607_Settings.jpg
    47.6 KB · Görüntüleme: 8
  • Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,765
3.0 beta sürümünu kulanalar 60hz yerine 120 hz seçip kulana bilirsiniz farkı kendiniz test edin
Valla abi ben daha kullanmadım bilmiyorum kullansammi kullanmasam mı

Etiketler
noble noble rom samsung android 13 rom
Üst Alt