Haber Bu Samsung akıllı telefonlarda OneUI 6 Güncellenesi Almayacak

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 885

CaN

admin
Tepkime
4,765
samsung-brand-img_tekbilgin.png

Günümüzde oldukca can sıkıcı bir problem olarak görünen güncelleme sorunu halen daha devam etmektedir. Fakat Hiçbir akıllı telefon üreticisinin kullanıcılara bitmek bilmeyen yazılım desteği sunması mümkün değildir. Android 13 ile çeşitli Galaxy cihazlarda son ana işletim sistemi sürümü yükseltmesi desteğini sonlandırdı ve aynı durum, bazı popüler Samsung akıllı telefonlar için OneUI 6 ile olacak.

2023'ün Android sürümünü teslim etme hazırlığı Google tarafından zaten devam ediyor. Pixel kullanıcıları Android 14 işletim sistemini Beta Programı üzerinden deneyimlemeye başlarken, Samsung işin o tarafını görmüyor. Basitçe söylemek gerekirse, Ağustos ayında başlaması muhtemel olan bağımsız bir One UI Beta Programı yürütüyor.

Bu yıl, Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 serisi de dahil olmak üzere popüler Samsung amiral gemileri One UI 6'yı alamayacak.

Samsung her zaman Galaxy tüketicilerine satış sonrası hizmetlerin kralı olmuştur. Şu anda şirket, şimdilik daha da genişletilecek olan dört yıla kadar büyük işletim sistemi yükseltmeleri sağlıyor. Ayrıca, güvenlik güncellemeleri çıtasını beş yıla çıkararak tüketicilerin telefonlarını daha uzun süre elinde tutmasına olanak tanıyor.

Aşağıdaki Samsung akıllı telefonlarda One UI 6'yı beklemeyin:

Galaxy S20
Galaxy S20 +
Galaxy S20 Ultra
Galaxy S20 FE LTE/5G
Galaxy Z Flip – LTE/5G
Galaxy Note 20
Galaxy Note 20 Ultra
Galaxy Z Fold 2 5G

Tepkime
3
Eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,765
Tepkime
11
Samsung bunu hep yapiyor. Amiral Gemisi cihazlarina da vermiyor güncelleme. Yanlış bi düşünce tarzı.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,765
Samsung bunu hep yapiyor. Amiral Gemisi cihazlarina da vermiyor güncelleme. Yanlış bi düşünce tarzı.
Evet haklısınız. Benim şuan kullandığım cihaz Samsung Galaxy Note 20 Ultra fakat enson Android 13 de kaldı.

Tepkime
5
Fakat 5 yıllık s9 plus Android 10 ve pil performans olarak halâ ayakta sonraki modelleri düşünemiyorum

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,765
Fakat 5 yıllık s9 plus Android 10 ve pil performans olarak halâ ayakta sonraki modelleri düşünemiyorum
Evet kesinlikle katılıyorum. Benim kullandığım 2. telefon Note 9 ve pil performans durumu çok iyi.

Etiketler
oneui 6 güncellenesi almayacak samsung akıllı telefonlarda
Üst Alt