Rom Samsung Galaxy Note 20 Ultra Rom (SM-N985F - SM-N986B) | Android 14 OneUi 6.0 - VulCan Rom Versiyon 1.1.0

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 2,533
Tepkime
3
ekranda en ustte sd isareti var.sd kart takılı yazıyor.bunu kaldırmak mumkun mu?

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,769

CaN

admin
Tepkime
4,769
@eko999 O bildirime bir kere tıklayınca daha sonra çıkmıyor hocam. Ilk kurulum da çıkar sonrasında çıkmaz artık. Sizinde öyle olması gerekiyor.

CaN

admin
Tepkime
4,769
ROM güzel One UI 5.1'le kıyas yaparsak, pil One UI 6.0'da biraz daha hızlı bitiyor.
Aslında bana da tam tersi gibi geldi hocam. Sanki 5.1 den daha tutarlı pil tüketimi var. Ben gereksiz uygulamaları kaldırıyorum. Root edip Magisk ile Greenify Uygulamasını kurup uygulamaları unutuyorum.

Tepkime
2
Merhaba ellerinize sağlık, çözemediğim bir hata söz konusu. Ziraat hala rootlu olduğunu görüyor magic üzerinden gerekli paketleri yükleyip red listesine aldım lakin hala root algılıyor nasıl çözebilirim?

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,769
Merhaba ellerinize sağlık, çözemediğim bir hata söz konusu. Ziraat hala rootlu olduğunu görüyor magic üzerinden gerekli paketleri yükleyip red listesine aldım lakin hala root algılıyor nasıl çözebilirim?
Evet Bir çok bankacılık uygulamasını kullanıyorum Rootlu cihazlarımda ama Ziraat Mobil hiç kullanmadım sizin için indirip test ettim engelledim fakat yine girişteki Uyarı mevcut. Bir sıkıntı çıkarmaz aşağıdaki gibi ayarları yapmanız yeterli. Sadece .apk yüklerken vs dikkat edin root lu cihazlarda bildiğiniz üzere tehlikeye açık cihazlar.

Çıkan Uyarıya Evet demekten başka şans yok. Fakat Root gizleme var ama ben Magisk Gizlemeyi kullanmıyorum.

1000054489.jpg1000054490.jpg1000054491.jpg1000054492.jpg

Tepkime
2
Evet Bir çok bankacılık uygulamasını kullanıyorum Rootlu cihazlarımda ama Ziraat Mobil hiç kullanmadım sizin için indirip test ettim engelledim fakat yine girişteki Uyarı mevcut. Bir sıkıntı çıkarmaz aşağıdaki gibi ayarları yapmanız yeterli. Sadece .apk yüklerken vs dikkat edin root lu cihazlarda bildiğiniz üzere tehlikeye açık cihazlar.

Çıkan Uyarıya Evet demekten başka şans yok. Fakat Root gizleme var ama ben Magisk Gizlemeyi kullanmıyorum.

anında dönüş ve emeğiniz için çok teşekkür ederim hocam çok sağolun

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,769
Etiketler
samsung galaxy note 20 ultra 2024 custom rom samsung galaxy note 20 ultra android 14 rom samsung galaxy note 20 ultra custom rom samsung galaxy note 20 ultra oneui 6.0 rom samsung galaxy note 20 ultra rom samsung galaxy note 20 ultra rom indir vulcan rom vulcan rom - one ui 6 port
Üst Alt