Rom Samsung Galaxy Note 20 Ultra Rom (SM-N985F - SM-N986B) | Android 14 OneUi 6.0 - VulCan Rom Versiyon 1.1.0

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 2,528

CaN

admin
Tepkime
4,768
Malasef hocam. Sd işlemcilere bağlı hiç bir rom bulamadım suanlik.🥲
Bakıyorum bir çok sitede gezdim bu ve başka romlarıda inceledim Fakat gerçekten Snapdragon için Yapılmış adam akıllı bir içerik vs yok malesef.

CaN

admin
Tepkime
4,768
Tepkime
3
telefonum note 20 ultra. n985f modeli.download moda alıp odin le yüklerken modem veya phone da kalıyor. beceremedim

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,768
telefonum note 20 ultra. n985f modeli.download moda alıp odin le yüklerken modem veya phone da kalıyor. beceremedim
Herseyi çok açıklayıcı bir şekilde yazdığımı düşünüyorum hocam. Bi yeri atlamanız yada yanlış dosya yüklemeniz durumunda orada kalırsınız.

Tepkime
2
Bu Romu kullanıyorum ve çok güzel oldu. Burada da bunu görmek çok süper oldu. Hem Türkçe hemde çok kaliteli bir siteden bu içeriği bizimle paylaşmanız çok güzel olmuş.

• Beğen
Tepkime
1
Hi i installed the rom and when i clicked vulcan update i clicked the update on March 26 build, but upon installing it gives error in twrp

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,768
Hi i installed the rom and when i clicked vulcan update i clicked the update on March 26 build, but upon installing it gives error in twrp
It usually gives that error but the installation is done.

Tepkime
1
Güzel anlatım için teşekkürler. Kurdum, ilk bakışta sorun görünmüyor. F/DS modeli.

Başka bir sorunum var belki o düzelir diye rom kurmayı denedim... SIM kart algılansa da şebeke bağlantısı kurmuyor. Maalesef düzeltemedi.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,768
Güzel anlatım için teşekkürler. Kurdum, ilk bakışta sorun görünmüyor. F/DS modeli.

Başka bir sorunum var belki o düzelir diye rom kurmayı denedim... SIM kart algılansa da şebeke bağlantısı kurmuyor. Maalesef düzeltemedi.
Öyle bir sorun bende yok. Cihaza sonradan imei işlemi yapıldıysa bu sorunla karşılaşırsınız.

Etiketler
samsung galaxy note 20 ultra 2024 custom rom samsung galaxy note 20 ultra android 14 rom samsung galaxy note 20 ultra custom rom samsung galaxy note 20 ultra oneui 6.0 rom samsung galaxy note 20 ultra rom samsung galaxy note 20 ultra rom indir vulcan rom vulcan rom - one ui 6 port
Üst Alt