Yardım twrp no os installed

Tepkime
6
benim samsung s9 cihazım var.telefona rom kurucam derken yanlışlıkla telefondaki bütün dosyaları sildim. twrp deyken telefonu pc ye takınca boş harddisk gibi gözüküyor.rom kuramıyorum yardım edermisiniz

CaN

admin
Tepkime
4,765
benim samsung s9 cihazım var.telefona rom kurucam derken yanlışlıkla telefondaki bütün dosyaları sildim. twrp deyken telefonu pc ye takınca boş harddisk gibi gözüküyor.rom kuramıyorum yardım edermisiniz
Samsung Galaxy S9 cihazınızın orjilan Stok Rom versiyonunu indirip Odin ile kurmaya çalışın öncelikle.

Tepkime
285
Selam twrp gire biliyorsun? Göremiyorsan telefon yarım tuğla olmuş bilgini söylediği gibi stok romu odun yardım ile yükleyin telefon açılsın sonra oem kilidini kontörlü edin acikmi degilmi diye sonra yine odin yardım ile twrp yükleyin wipe verileri bicimledirin telefonu birkez başlatıp twrp geri dönu ve istediniz romu yükleyin

CaN

admin
Tepkime
4,765
Verilen cevap işinize yaradımı hocam.

Etiketler
twrp no os twrp samsung
Üst Alt