Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,512
Tepkime
20
Dün 2.8 yükledim aynı hatayı verdi. Rome s9 plus için indiriyorum yüklediğimde note 9 Rome yüklüyor doğal olarak kamera çalışmıyor. Şu anda noble 1.1 s9 plus için yapılmış olan romu kullanįyorum android 11 yüklü ve cihazın kamerası çalışıyor tek eksik potre modu yok. 2.8 s9 plus için nasıl bulabilirim

CaN

admin
Tepkime
4,347
Dün 2.8 yükledim aynı hatayı verdi. Rome s9 plus için indiriyorum yüklediğimde note 9 Rome yüklüyor doğal olarak kamera çalışmıyor. Şu anda noble 1.1 s9 plus için yapılmış olan romu kullanįyorum android 11 yüklü ve cihazın kamerası çalışıyor tek eksik potre modu yok. 2.8 s9 plus için nasıl bulabilirim
@kung bu duruma ne diyorsun abi.

Tepkime
285
Yüklerken bir hata var bende s9 plus kullanıyorum kamerada sorun yok tüm özelikler calışıyor yüklemeyi sd kart yapmayın direk PC den telefon hafızasına atıp yükleyin tanıdığım ilik s9 plus sorunu şimdi bunu görüyorum kendim ve yine bir kackişi yüklemede bir sorun yaşamadık bu denli rom la ilgili daha öncede burda resimlerini paylaştım resimlerden ilik sıfırdan eksiksiz kurulum sonraki ise resimlerdeki gösterilen şekilde. İsterise 2 Kurulum 2.7 kamera sorunu var ufakta olsa. 2.8 gayet iyi zaten bir cok kişi 2.7 kullanmaya devam ediyor romda cok iyi temizlik yapı biçimlen dirmek gerekiyor onu içinde bur da resimler paylaştım onları dikkatli izleyin ve sakin sakin yükleme yapın

CaN

admin
Tepkime
4,347
:xxxönemli: Noble Rom Tecrübenizi Bizimle Paylaşın

:xxxönemli: Samsung Galaxy Optimizasyon Kılavuzu

:xxxayarlar: Noble Rom 2.8 - Güncel Versiyon

CaN

admin
Tepkime
4,347
Yeni Versiyon

Noble 2.9 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

CaN

admin
Tepkime
4,347

:xxxayarlar: Noble Rom 3.0 TROPEA (Android 13 / OneUI 5.0 - Güncel Versiyon

CaN

admin
Tepkime
4,347

:xxxayarlar: Noble Rom 3.1 VIBO (Android 13 / OneUI 5.1 - Güncel Versiyon

CaN

admin
Tepkime
4,347
Tepkime
19
MERHABA HOCAM DEDIKLERINIZI YAPTIM LAKIN TELEFON KENDINI DONGÜYE ALDI SAMSUNG AÇILIŞ LOGOSU GELIYOR GELIRGELMEZ GERI BAŞLIYOR 10 SAATİR AYNI DONGUDE DONUYOR BAŞLIYAMIYOR TELEON YARDIM LUTFEN

CaN

admin
Tepkime
4,347
MERHABA HOCAM DEDIKLERINIZI YAPTIM LAKIN TELEFON KENDINI DONGÜYE ALDI SAMSUNG AÇILIŞ LOGOSU GELIYOR GELIRGELMEZ GERI BAŞLIYOR 10 SAATİR AYNI DONGUDE DONUYOR BAŞLIYAMIYOR TELEON YARDIM LUTFEN
Büyük harf ile yazmayınız. Yanlış yaptığınız için ve adımları doğru uygulamadığınız için bu hatayı almaktasınız. Kurulum adımlarını dikkatlice inceleyin.

Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt