Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,513

CaN

admin
Tepkime
4,347
20220530_085050.png

Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S9 ve Note 9 Android 10 dan sonra versiyon güncellemesi almadı. Samsung bu cihazlara sadece güvenlik güncellemesi vermeye devam etti. Bu da biz kullanıcıları bir hayali üzdü. Fakat Noble Rom bu sorunu ortadan kaldıran büyük bir adım attı. Noble Rom sayesinde son çıkan Android 12 ve OneUI 4.1 Rom bizlere sunuldu.

Görseller sistem hersey çok başarılı bir şekilde çalışmakta. Sadece bir iki problem var bunlarda yakın zamanda çözülür diye tahmin ediyorum.
Ön kamera kendinizi uzak tutmanız gerekiyor. Bunun yerine Google Cam uygulamasını kullanıyoruz bu problem de ortadan kalkıyor.

Gerekli Anlatımlar ve Dosyalar Aşağıdaki bağlantılar da mevcut.

Rom ile ilgili indirmeniz gereken Dosya Bağlantılarını Sıra ile verdim. Bu Sıra ile indirip bu Sıra ile kurmanızı tavsiye ederim.

GEREKLİ TÜM DOSYALAR

1. Rom Dosyası Noble 2.3 :

2. Kernel Dosyası :
-Yüksek Pil Performansı için :
xxmustafacooTR-45.3lite-PERMISSIVE
3. SECURE Dosyası Fix : indir

:xxxekranorani: Rom Asıl indirme Adresi :

:xxxhizlisarj: Rom Telegram Adresi :

:xxxhizlisarj: Kernel Telegram Adresi :

Ekli dosyalar

• xxmustafacooTR-45.3lite-PERMISSIVE.zip
    37.4 MB · Görüntüleme: 198
  • SecureFolder_FIX.zip
    28.6 MB · Görüntüleme: 132
Tepkime
363
Eline sağlık dostum güzel paylaşım olmuş. Videoların dan görüyorum bu rom gerçekten çok güzele benziyor.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,347
Eline sağlık dostum güzel paylaşım olmuş. Videoların dan görüyorum bu rom gerçekten çok güzele benziyor.
Teşekkür ederim hocam. Beğenmenize sevindim. Evet şuanda cihazımda bu rom kurulu. Çok ta memnunum.

Tepkime
4
Eline sağlık dostum muhteşem bir Rom bu gerçekte. Buradan yapan kişiye senin aracılığın ile teşekkür ederim.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,347
Tepkime
2
Selamunaleyküm. Kardeşim arama ses kaydedicisi içine gömülü rom biliyor musun galaxy note 9 için

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,347
Selamunaleyküm. Kardeşim arama ses kaydedicisi içine gömülü rom biliyor musun galaxy note 9 için
Bu rom o şekilde hocam. Arama ses kaydı için gömülü.
Bende Samsung Galaxy Note 9 cihazımda bu rom u kullanıyorum.

Tepkime
2
teşekkür ederim abi bu rom un peki s10 plus için olanı varmıdır onu biliyor msun

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,347
teşekkür ederim abi bu rom un peki s10 plus için olanı varmıdır onu biliyor msun
Bunun için Google da arama yapmalısınız. Bu rom sadece S9 ve Note9 için tasarlanmış ve derlenmiş tir. Farklı türlerde S10 için de Rom bulabilirsiniz.

Arama Sonuçları :

CaN

admin
Tepkime
4,347
Kurulum ile lakalı bir makale hazırlayacağım. Aklınızda soru varsa yine sorabilirsiniz.

Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt