Android SystemHaber

Frija Uygulaması – En Son Samsung Firmware Dosyalarını indir

Samsung Galaxy cihazınız için resmi bir Samsung üretici yazılımını indirmenin kolay ve hızlı bir yolunu istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı aşağıda okumaya devam edin. Geliştiriciler, tüm Samsung Galaxy kullanıcılarına yardımcı olmak için yeni özel programlar ve araçlar oluşturmaya devam ediyor. En yeni araçlardan biri Frija’dır.

Samsung telefonunuzun donanım yazılımını değiştirmekten hoşlanmıyorsanız ve uğraşmadan kolay bir biçimde Rom indirmek istiyorsanız, Frija, kullanıcıların tam resmi donanım yazılımı dosyalarını kolayca bulup indirmelerine olanak tanıyan yeni bir araçtır. Bu, birkaç nedenden dolayı özellikle yararlıdır. Telefonunuz yavaşlarsa, yanıt vermiyorsa ve uygulamalar sürekli çökmeye başlıyorsa, yeni bir aygıt yazılımı tüm bu sorunları çözecektir. Ayrıca, belirli bir aygıt yazılımının en son sürümünü Frija ile indirebilir ve ardından cihazlarında flaşh edebilir.

Geliştiriciye göre Frija, Samsung Galaxy S20, S20 Ultra, S10, S9, S8, Note 10, Note 9, Note 8, M10, M20, M30, M40, M21, M31, A01, A11 dahil olmak üzere çoğu Samsung cihazını destekliyor. A31, A41, A51, A71, A90, A80, A70, A60, A50, A40, A30, A20, A10.

[su_label type=”warning”]Frija ile Samsung Galaxy Resmi Stok Firmware Nasıl İndirilir?[/su_label]

Frija, basit ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Telefonunuzun ayarlar menüsünde bulabileceğiniz Samsung Galaxy cihazınızın model numarasını ve CSC kodunu girmeniz gerekir. Bu Araç, telefonunuz için mevcut olan en son aygıt yazılımını gösterecektir. Aradığınız ürün yazılımını bulamazsanız, Manuel modu etkinleştirebilir ve ek bilgiler girebilirsiniz.

[su_spoiler title=”Frija Firmware – Uygulaması indir” style=”fancy” icon=”folder-1″]Frija v1.4.3 – Uygulaması indir[/su_spoiler]

Aracı yukarıdaki bağlantıdan indirin ve indirilen arşivi bilgisayarınızdaki bir klasöre taşıyın. Arşivi çıkarın. Artık bir stok üretici yazılımını indirmeye hazırsınız.

1.Frija’yı çıkardığınız klasöre gidin. Programı başlatmak için “Frija.exe” ye çift tıklayın.

2.Telefonunuzun model numarasını ve CSC kodunu girmeniz gerekir Bu bilgilerden emin değilseniz Play Store’a gidin ve aşağıda vereceğim uygulamayı telefonunuza indirin . Uygulamayı açın ve Telefon Modelini ve Aktif CSC kodunu not edin .

[appbox googleplay org.vndnguyen.phoneinfo&hl=en]

3.Gerekli bilgileri girin, Otomatik’e tıklayın ve ardından Güncellemeyi kontrol et’e tıklayın .

4.Araç, aygıt yazılımı sürümünü, dosyanın boyutunu, Android sürümünü ve dosya adını görüntüler.

5.Tıklayın indirin . Bu, aygıt yazılımının indirme işlemini başlatacaktır. İndirme hızını programın sağ tarafında görebilirsiniz.

Aradığınız doğru ürün yazılımını bulamazsanız, Manuel modu etkinleştirin ve gerekli ek bilgileri girin. İstediğiniz ürün yazılımını indirdikten sonra, telefonunuzda Odin üzerinden flaş edebilirsiniz.

Galaxy telefonunuz için bir stok üretici yazılımını doğrudan Samsung sunucularından indirmek için yapmanız gereken tek şey budur. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa aşağıdan bize bildirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu