Ara
Kullanıcı

Lenovo’nun MediaTek Helio P22’li Yeni Telefonu Geekbench’te Ortaya Çıktı

Lenovo’nun yeni akıllı telefonu benchmark skorlarında gözüktü.

Son yıllarda akıllı telefon piyasasında arka planda kalan Lenovo, emin adımlarla sektörde yükselmeyi amaçlıyor. Bugün keşfedilen Geekbench sonuçlarında teknoloji devi Lenovo’nun, Mediatek’in orta segmente hitap eden Helio P22 yonga setine sahip yeni bir telefon üzerine çalışmalarını sürdürdüğü ortaya çıktı.

Redmi Note 7’nin İkinci İndirimli Satışındaki Rezervasyon Sayısı 400.000 Adedi Geçti

İkinci indirimli satışını 18 Ocak tarihinde başlatacak olan Redmi Note 7’nin rezervasyon sayısı 400.000’i geçti. Xiaomi Redmi Note 7 akıllı telefonları ilk...

İşlemcilerin performansını ölçen ve daha sonra karşılaştırma yapılabilmesine olanak tanıyan Geekbench platformunda ortaya çıkan sonuca göre Lenovo, “Lenovo L38083” olarak adlandırdığı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Gücünü MediaTek’in 8 çekirdekli Helio P22 işlemcisinden alan akıllı telefon, 4GB RAM’i de bünyesinde barındırıyor.

lenovo

Lenovo’nun çalışmalarına devam ettiği yeni akıllı telefonu Android işletim sisteminin en son sürümü Android 9 Pie’a sahip olarak kutudan çıkacak. Lenovo’nun yeni akıllı telefonunu nasıl isimlendirileceği henüz bilinmiyor ancak cihazın, yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürülen Lenovo K5’in (2018) devam sürümü olabileceği tahmin ediliyor.

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.