Android SystemHaber

Xiaomi Mi 11i için Google Kamera indir (GCam 8.1.apk)

Bir Xiaomi Mi 11i’niz varsa, artık Google Kamera’nın en son çalışan bağlantı noktasını (GCam) indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

Mi 11i için en son Google Kamera bağlantı noktası GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi Mi 11i’ye yükleyebilirsiniz. Mi 11i için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunur.

[su_note note_color=”#f8bd28″ radius=”1″]GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.[/su_note]

Aşağıda, Xiaomi Mi 11i ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 10 ve Android 11 sürümlerinde çalışmalıdır.

Xiaomi Mi 11i 5G için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indirin

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve Mi 11i’de düzgün çalışması gerekiyor.

[su_label type=”warning”]Xiaomi Mi 11i için BSG GCam 8.1 APK:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: BSG GCam 8.1 APK” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_label type=”warning”]Arnova8G2 GCam 8.1 APK için Xiaomi Mi 11i:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: Arnova8G2 GCam 8.1 APK İndir” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

Xiaomi Mi 11i’ye Google Kamera GCam 8.1 Kurulumu

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Mi 11i için birden fazla Google Kamera çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemektir.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulama çekmecesine gidin ve başlatmak için Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

Google Kamera’yı Xiaomi Mi 11i’de kullanma

 

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu