Android System

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Rom (SM-N985F – SM-N986B) | Android 14 OneUi 6.0 Rom

Arkadaşlar bildiğiniz üzere artık Samsung Galaxy Note 20 Serisi cihazlarada Android Sürüm yükseltme adına yazılım güncellemsi gelmeyecek. Android Sürümü 13 ve OneUI 5.1 de kaldı malesef. Böyle bir cihaz için Android 14 sürüm geçiş programına dahil edilmemsi iyi olmadı ve bu nedenle uzun zamandır incelediğim ve araştırdıgım bir rom buldum ve bugün itibariyle bu Romu kurdum ve denemeye başladım. Roma daha fazla hakim olup kurulum adımlarını sizlere daha net anlatacagım ve sizlerde bu romu kullanacaksınız.

Herkese merhaba, btchdRPR Rom’un devamı olan Vulcan ROM’un uzun zamandır beklenen çıkışını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Vulcan ROM, Note 20 serisi için özel olarak tasarlanmış bir One UI 6 Versiyonunu destekleyen özel bir custom Rom.

Ufak bir hatırlatma yaomak istiyorum, bu rom şu anda yalnızca Samsung Galaxy Note 20 Ultra serisi için mevcuttur. Ben düzeltmeler yayınladıkça, hataları düzeltmek için kılavuzlar edindikçe, yayın öncesi yapıları ve güncellemeleri yayınladıkça ve ROM’un güncellenmesi konusunda desteğe ihtiyacınız buradan bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Ayrıca Rom Geliştirici Arkadaşımızın Kanalına dahil olmanız da katkı sağlar.

ROM İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu