Nasıl Yapılır - Mobil

Samsung Galaxy S24’te Üretken Yapay Zeka Duvar Kağıtları Oluşturma

How-to-Create-Generative-AI-Wallpapers-on-Samsung-Galaxy-S24.jpg

Samsung , yılın ilk Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S24 serisini duyurduğunda Galaxy S24, Samsung’un Galaxy AI tarafından desteklenen ilk AI akıllı telefonu olarak lanse edilmişti.

Galaxy S24 gerçekten de oldukça kullanışlı bir sürü yapay zeka aracına sahip. Galaxy S24 serisi için mevcut en ilginç yapay zeka araçlarından biri de Yapay Zeka Üretken Duvar Kağıdıdır. Evet doğru duydunuz. İstemleri kolayca ve basit bir şekilde bırakabilirsiniz; işte, Galaxy S24’ünüz, istemlerinize göre yapay zeka tarafından oluşturulan bir duvar kağıdına sahip olacak.

Elinizde Galaxy S24 varsa veya yakında S24 cihazlarından biri olacaksanız ve AI yardımıyla Galaxy S24’ünüzde nasıl duvar kağıtları oluşturabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Galaxy S24’te Üretken Yapay Zeka Duvar Kağıtları Oluştururken Akılda Tutulması Gerekenler

Galaxy S24 serisi için yapay zeka tarafından oluşturulan benzersiz duvar kağıtlarını nasıl oluşturabileceğinizi konuşmadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

  • Duvar kağıdı üretimi bulutta gerçekleşir
  • Bu duvar kağıtlarını oluşturmak için anahtar kelimelerinizi kullanamaz veya cümlelerinizi çerçeveleyemezsiniz.
  • AI tarafından oluşturulan benzersiz bir tarza sahip bir duvar kağıdı elde etmek için karıştırıp eşleştirmek için kullanabileceğiniz, önceden tanımlanmış anahtar kelimeleri seçebileceğiniz ve önceden tanımlayabileceğiniz çeşitli temalar vardır.
  • Yapay zeka tarafından oluşturulan duvar kağıdını ayarlamazsanız duvar kağıdını tamamen kaybedebilirsiniz.
  • Hiçbir iki S24 cihazı aynı duvar kağıdını yeniden oluşturamayacaktır.

Şimdi önemli noktaları aklımızda tutarak Galaxy S24 cihazınız için yapay zeka tarafından oluşturulan duvar kağıtları oluşturmak için izlemeniz gereken adımlara bir göz atalım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu