Android SystemHaber

Xiaomi Poco X3 Pro için Google Kamera indir (GCam 8.1 APK)

Bir Xiaomi Poco X3 Pro’nuz varsa, artık Google Kamera’nın (GCam) en son çalışan bağlantı noktasını indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

Poco X3 Pro için en son Google Kamera bağlantı noktası GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi Poco X3 Pro’ya yükleyebilirsiniz. Poco X3 Pro için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunur.

[ilgiliMakale icerik_id=”7652″]

[su_note note_color=”#f8bd28″ radius=”1″]NOT : GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için harika bir iş çıkardılar.[/su_note]

Aşağıda, Xiaomi Poco X3 Pro ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar Android 10 ve Android 11 sürümlerinde çalışmaktadır.

Xiaomi Poco X3 Pro için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indir

Uygulamanın çalışan iki çeşidi vardır. Biri Arnova8G2 tarafından korunurken , diğer varyant BSG tarafından korunmaktadır . Her iki geliştirici de GCam modlarını temel olarak Google Kamera 8.1 ile güncelledi ve Poco X3 Pro’da düzgün çalışması gerekiyor.

[su_label type=”warning”]Xiaomi Poco X3 Pro için BSG GCam 8.1 APK:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: BSG GCam 8.1 APK” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_label type=”warning”]Xiaomi Poco X3 Pro için Arnova8G2 GCam 8.1 APK:[/su_label]

[su_spoiler title=” İndir: Arnova8G2 GCam 8.1 APK” style=”fancy” icon=”folder-1″]Uygulamayı indir[/su_spoiler]

[su_service title=”Xiaomi Poco X3 Pro’ya Google Kamera GCam 8.1 Kurulum Yöntemi” icon=”icon: download” icon_color=”#fb201a” size=”24″][/su_service]

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, Poco X3 Pro için birden fazla Google Kamera çeşidi vardır. Her iki değişken de oldukça iyi çalışıyor, ancak biri diğerinden daha iyi olabilir. Telefonunuz için hangisinin en iyi olduğunu bulmanın tek yolu, ikisini de kurup denemektir.

  1. Kamera uygulamasının APK dosyasını yukarıdaki indirme bağlantılarından indirin ve her ikisini de telefonunuzun dahili belleğine taşıyın.
  2. Telefonunuzu alın ve Dosya Yöneticisine gidin ve APK dosyasını taşıdığınız klasöre gidin.
  3. Yüklemek için dosyaya dokunun. Yükleme işlemi başlamazsa, telefon sizden bilinmeyen kaynaklara izin vermenizi isteyecektir . Basitçe dokunun izin .
  4. Bir kez daha Yükle’ye tıklayın ve uygulama kısa süre içinde yüklenecektir.
  5. Telefon, uygulamanın başarıyla yüklendiğini söylediğinde, uygulamayı başlatmak için uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera’ya dokunun.

Uygulama açılmazsa veya kapanmaya zorlarsa, Ayarlar -> Uygulamalar’a gidin ve Google Kamera’yı bulun. Verileri ve önbelleği silin ve tekrar deneyin.

[su_label type=”warning”]Xiaomi Poco X3 Pro’da Google Kamera nasıl kullanılır?[/su_label]

Öncelikle, uygulamayı telefonunuza doğru şekilde yüklediğinizden ve çökmediğinden emin olun. Uygulama çekmecesine gidin ve Google Kamera simgesine dokunun. Uygulama açılırsa ve kamera çalışan bir vizör gösterirse, uygulamanın iyi çalışan bir sürümüne sahipsiniz demektir.

Artık Gece Görüşü, Astrofotografi ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri etkinleştirmek için kamerayı açın, Ayarlar’a gidin ve Gelişmiş’e dokunun . Orada Gece Görüşü ve Astrofotografiyi etkinleştirme seçeneğiniz var.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu