HaberMobil Teknoloji

En Performanslı Android Telefon Listesi – Kasım 2021

Herkes tarafından bilinen popüler benchmark platformu AnTuTu her ay olduğu gibi Kasım 2021 için de en performanslı telefon listesini paylaştı. AnTuTu, amiral gemisi ve orta segment akıllı telefon modelleri için iki farklı liste yayınlandı.

[su_label type=”important”]Amiral Gemisi Modeller[/su_label]

AnTuTu, Kasım 2021 en performanslı amiral gemisi modeller listesinde ilk sırayı geçen ay olduğu gibi Snapdragon 888 Plus işlemciye sahip Xiaomi Black Shark 4S Pro aldı. İkinci ve üçüncü sırada yine aynı işlemciye sahip Nubia Red Magic 6S Pro ve Vivo iQOO 8 Pro yer alıyor.

Dördüncü sırada ise Snapdragon 888 işlemci ile Eylül ayının lideri Xiaomi Black Shark 4 Pro bulunuyor. Beşinci ve altıncı sırada ise yine Snapdragon 888 Plus işlemciye sahip Vivo X70 Pro+ ve Asus ROG Phone 5s yer alıyor.

[su_label type=”important”]Orta Segment Modeller[/su_label]

AnTuTu, Kasım 2021 en performanslı orta segment modeller listesinde yer alan 10 cihazın 8’i Snapdragon 7 serisi işlemciye sahip. Geçen ay olduğu gibi Snapdragon 778G işlemciye sahip Vivo iQOO Z5 ilk sırada bulunuyor. İkinci sırada ise aynı işlemciye sahip Oppo K9s Pro modeli yer alıyor.

Üçüncü sırada geçtiğimiz ayın ikincisi Snapdragon 780G işlemcili Xiaomi Mi 11 Lite 5G bulunuyor. Dördüncü, beşinci ve altıncı sırada Snapdragon 778G işlemciye sahip Xiaomi Civi, Honor 50 Pro ve Honor 50 yer alıyor. Altıncı sırada ise MediaTek Dimensity 900 işlemciye sahip Oppo Reno 6 5G karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu