Rom Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,292
1 2 saat önce tekrar kurup bir kaç deneme yaptım bilgi amaçlı söylüyorum denemek isteyenlerin fikri olsun telefon uygulaması çalışmıyor yani sizi arayana cevap veremiyorsunuz bunu farklı bi telefon uygulaması kullanarak çözebilirsiniz küçük takilmalar var klavye açılmaması ana ekrarnın geç gelmesi vs vs ..
romu hala kullanıyor musunuz? Başka rastladığınız hatalar sorunlar vs var mı ? Deneyimlerinizi aktarır mısınız?

s9+ cihazıma ilk defa custom rom yükleyeceğim ve one ui ile devam etmek istediğim için bu romu yüklemeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

romu hala kullanıyor musunuz? Başka rastladığınız hatalar sorunlar vs var mı ? Deneyimlerinizi aktarır mısınız?
Kulanmıyorum bazı yedekleri geri yükleyemiyorum mesajlar telefon vb gibi, daha öncede bahsettiğim gibi telefon uygulaması çalışmıyor kullananlar nasıl çözüyor bilmiyorum telefon uygulamasındaki ayarlarada giremiyorum varsayılan mesaj uygulaması yüklü gelmiyor başka mesaj uygulaması yüklemeniz gerekiyor yüklü gelmediği içinde önceden aldığınız yedek yüklenmiyor kullanmanızı önermiyorum illaki 13 5.1 kullanmak isterseniz xda da kullanın ben şuan kullanıyorum..

Kulanmıyorum bazı yedekleri geri yükleyemiyorum mesajlar telefon vb gibi, daha öncede bahsettiğim gibi telefon uygulaması çalışmıyor kullananlar nasıl çözüyor bilmiyorum telefon uygulamasındaki ayarlarada giremiyorum varsayılan mesaj uygulaması yüklü gelmiyor başka mesaj uygulaması yüklemeniz gerekiyor yüklü gelmediği içinde önceden aldığınız yedek yüklenmiyor kullanmanızı önermiyorum illaki 13 5.1 kullanmak isterseniz xda da kullanın ben şuan kullanıyorum..
Floyd rom hakkında düşünceleriniz neler performans ve pil kullanımı açısından ne düşünüyorsunuz? Deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: CaN
Floyd rom hakkında düşünceleriniz neler performans ve pil kullanımı açısından ne düşünüyorsunuz? Deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
Çok aktif bir kullnacı değilim oyun vs oynamıyorum pil kullanımı kullanıma bağlı olarak değişebilir ben sabah alıp akşam yeri geliyor 70 80 de dönüyorum araçta bi 10 dkk müzik dinliyorum günlük wp ve benzeri uygulamalara bakıyorum şimdiye kadar ciddi bi sorunla karşılaşmadım bir haftadır kullanıyorum.

Etiketler
noble 3.7 noble rom download samsung galaxy andeoid 13 rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi rom indir
Üst Alt