Rom Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,235
Tepkime
7
Çok aktif bir kullnacı değilim oyun vs oynamıyorum pil kullanımı kullanıma bağlı olarak değişebilir ben sabah alıp akşam yeri geliyor 70 80 de dönüyorum araçta bi 10 dkk müzik dinliyorum günlük wp ve benzeri uygulamalara bakıyorum şimdiye kadar ciddi bi sorunla karşılaşmadım bir haftadır kullanıyorum.
çok teşekkür ederim noble romdaki hatalar düzelesiye kadar floyd rom deneyeceğim. Daha sonra noble romu da denemek istiyorum.

CaN

admin
Tepkime
4,769

CaN

admin
Tepkime
4,769

CaN

admin
Tepkime
4,769
Tepkime
23
Noble Rom 3.8 romu kurdum, şu anda kullanıyorum. Ön kamera sorunu dahil sorunlar düzelmiş gibi. Noblerom 2C den geçtim stabillik olarak bi sıkıntı yaşatmadı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,769
Noble Rom 3.8 romu kurdum, şu anda kullanıyorum. Ön kamera sorunu dahil sorunlar düzelmiş gibi. Noblerom 2C den geçtim stabillik olarak bi sıkıntı yaşatmadı.
Benim de geçme niyetim var şuan 2C kurulu

Tepkime
40
Deneyelim bizde hafta sonu ozaman ..siz kurulumu nasıl yaptınız? kurulum bitince one uı 6 uygulamaları yükledinizmi ? varsayılan esaj uygulaması kurulumdan sonra geliyormu..

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,769
Deneyelim bizde hafta sonu ozaman ..siz kurulumu nasıl yaptınız? kurulum bitince one uı 6 uygulamaları yükledinizmi ? varsayılan esaj uygulaması kurulumdan sonra geliyormu..
Henüz Noble 3.8 kurmadım şuan Noble 2C kurulu. Benim de niyetim bugün yarın yüklemek.

Etiketler
noble 3.7 noble rom download samsung galaxy andeoid 13 rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi rom indir
Üst Alt