Rom Noble 3.7 CALABRIA - Android 13 One UI 5.1.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 5,233
Tepkime
23
Deneyelim bizde hafta sonu ozaman ..siz kurulumu nasıl yaptınız? kurulum bitince one uı 6 uygulamaları yükledinizmi ? varsayılan esaj uygulaması kurulumdan sonra geliyormu..
Temiz kurulum yaptım. Kurulumda programları kaldırma ve one ui 6 kurma yı da ekledim. Kurulum bitti, program kaldırma çalıştı ve oneui6 eklentileri kurmadan telefon kapanıp açıldı. Öyle olunca klavye bile gelmedi. Tekrar kuruluma girdim oneui6 yı kurdum klavye vs geldi. Ama google ı haritaları yine sonradan kurdum.

Telefon stabil , 2 gündür kullanıyorum bi sorun yaşamadım. AOD de şarjda değilken çıkan şarj oluyor hatasını good lock üzerinden kapattım, tek gördüğüm sıkıntı bu

Tepkime
23
3.8 romda Google asistan da çalışıyor. Ekran kapalı olsa da çalışıyor. Diğer Noble Romlarda çalışmıyordu sanki

CaN

admin
Tepkime
4,768

CaN

admin
Tepkime
4,768
Etiketler
noble 3.7 noble rom download samsung galaxy andeoid 13 rom indir samsung galaxy note 9 rom samsung galaxy s9 serisi rom indir
Üst Alt