Rom Yeni Noble 2.3 Rom - Android 12 One UI 4.1 | Samsung Galaxy S9 / Note 9 Özel Rom | En iyi Performans

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 12,771
Tepkime
19
Büyük harf ile yazmayınız. Yanlış yaptığınız için ve adımları doğru uygulamadığınız için bu hatayı almaktasınız. Kurulum adımlarını dikkatlice inceleyin.
peki ben bu telefonu nasıl duzeltecegim sürekli döngüde güç tuşu takılı kalmış gibi 5 sanıyede bır yenıdne başlıyor hiç bir şekilde recovery ekranına da gelmiyo 3 tuş olayına bir program önerirmisiniz ücretsiz bu başlama olayını düzeltebileceğim twrp yükledim odinle telefonu yenıdne başlatıyım dıye kapadım sonuç boyle kaldı lutfen yardım edebılırmısınız

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,762
peki ben bu telefonu nasıl duzeltecegim sürekli döngüde güç tuşu takılı kalmış gibi 5 sanıyede bır yenıdne başlıyor hiç bir şekilde recovery ekranına da gelmiyo 3 tuş olayına bir program önerirmisiniz ücretsiz bu başlama olayını düzeltebileceğim twrp yükledim odinle telefonu yenıdne başlatıyım dıye kapadım sonuç boyle kaldı lutfen yardım edebılırmısınız
Ne yüklediniz cihaza?
Marka model nedir?

Tepkime
19
Ne yüklediniz cihaza?
Marka model nedir?
telofonum samsung note 9 snapdragon845 olanı yurd dışı android 10 yukseltmek ıstedım12 ye sanal rami acmak için twrp yuklemem lazımış sizi izledim sonra anttıgınız işlemleri tekrarladım twrp odınle yukledim buraya kadar sıkıntı olmadı yukledikten sonra kabloyu çıkardım telefonu yenıden başlattım kabloyuda taktım bu arada twrp yerını açmak için başladı sonra döngü telefon 5 sanıyede bir yenıdne başlıyor samsung yazısı gelıp tekrar başlıyor hıç bir türlü tuşlarla recovey yerı avılmıyor reibot gibi progamlar ındırdım onlarda lisans ıstıyor ucresız yok reapier yapamadım

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,762
telofonum samsung note 9 snapdragon845 olanı yurd dışı android 10 yukseltmek ıstedım12 ye sanal rami acmak için twrp yuklemem lazımış sizi izledim sonra anttıgınız işlemleri tekrarladım twrp odınle yukledim buraya kadar sıkıntı olmadı yukledikten sonra kabloyu çıkardım telefonu yenıden başlattım kabloyuda taktım bu arada twrp yerını açmak için başladı sonra döngü telefon 5 sanıyede bir yenıdne başlıyor samsung yazısı gelıp tekrar başlıyor hıç bir türlü tuşlarla recovey yerı avılmıyor reibot gibi progamlar ındırdım onlarda lisans ıstıyor ucresız yok reapier yapamadım
Bu Romlar Snapdragon cihazlarla uyumlu degil.
Cihazınızın kendi romunu bulup odin yardımı ile korunuz.

Tepkime
19
Bu Romlar Snapdragon cihazlarla uyumlu degil.
Cihazınızın kendi romunu bulup odin yardımı ile korunuz.
hocam ilgileniyorsunuz allah razı olsun teşekkür ederim ama ben anlatamıyorum sanırım ben rom yüklemedim ındırmedim bile daha ben trwp kurdum kurduktan sonra ılk telefonu başlattım sonra bu donguye gırdi şimdide şarj bitti kapandı şarja takınca gene dongü başlıyor odin telefonu görmüyor görmeme sebebi dowload yerıne gelemedıgım için

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,762
hocam ilgileniyorsunuz allah razı olsun teşekkür ederim ama ben anlatamıyorum sanırım ben rom yüklemedim ındırmedim bile daha ben trwp kurdum kurduktan sonra ılk telefonu başlattım sonra bu donguye gırdi şimdide şarj bitti kapandı şarja takınca gene dongü başlıyor odin telefonu görmüyor görmeme sebebi dowload yerıne gelemedıgım için
TWRP den kaynaklı şimdi anladım. Note 9 için twrp vardı Snapdragon da çalışıyor sıkıntı çıkarmadan. Aşağıdaki verdiğim TWRP dosyalarını Odin ile Flash edin. YouTube üzerinden TWRP nasıl yüklenir videolarına bakın yapacağınız eksik işlemde cihaz Samsung Logosunda kalır.
● OEM Açık Olmalı.
● USB Hata Ayıklama Açık Olmalı.
● PC de Samsung Drivers tam kurulu Olmalı.

Samsung - Galaxy Note9 için TWRP

Ekli dosyalar

• (TWRP) (FKT1) (S9 and S9+).zip
    73.7 MB · Görüntüleme: 10
  • twrp-3.7.0_9-0-crownlte.img.tar
    40.8 MB · Görüntüleme: 6
  • twrp-3.7.0_9-0-crownlte.img
    40.8 MB · Görüntüleme: 15

CaN

admin
Tepkime
4,762
Bi deneyin yeniden bilgi verirseniz sevinirim.
Cihazınız Orjinal Stok Romu nu pc ye indirin. Yapılan işlemler sonunda eğer hata alırsanız Stok Rom yeniden kurup denemelisiniz.

Tepkime
19
TWRP den kaynaklı şimdi anladım. Note 9 için twrp vardı Snapdragon da çalışıyor sıkıntı çıkarmadan. Aşağıdaki verdiğim TWRP dosyalarını Odin ile Flash edin. YouTube üzerinden TWRP nasıl yüklenir videolarına bakın yapacağınız eksik işlemde cihaz Samsung Logosunda kalır.
● OEM Açık Olmalı.
● USB Hata Ayıklama Açık Olmalı.
● PC de Samsung Drivers tam kurulu Olmalı.

Samsung - Galaxy Note9 için TWRP
oem acık
usb açık
pc de samsung usb driver kurulu
şimdi verdiginiz dosyalarla tekrar deniyecem bu arada youtube snapdragon olan versıyonu nu yabancılar paylaşmış vıdeolar var android 11 ama ve sanal bellek yok demişler yorumlarda bu romları sızmı yazıyorsunuz snapdragon için çalışma yapacakmısınız ilginiz içinde tekrr teşekkür ederim bu arada sitenizde tek eksik repier tamir proramları sizin elinizd evardır gerçi saygılar :)

CaN

admin
Tepkime
4,762
oem acık
usb açık
şimdi verdiginiz dosyalarla tekrar deniyecem bu arada youtube snapdragon olan versıyonu nu yabancılar paylaşmış vıdeolar var android 11 ama ve sanal bellek yok demişler yorumlarda bu romları sızmı yazıyorsunuz snapdragon için çalışma yapacakmısınız ilginiz içinde tekrr teşekkür ederim bu arada sitenizde tek eksik repier tamir proramları sizin elinizd evardır gerçi saygılar :)
@xxmustafacooTR Romun Yapımcılarından bu arkadaşımız. Birazdan dönüş yapar bu soruya 😏

Tepkime
285
oem acık
usb açık
şimdi verdiginiz dosyalarla tekrar deniyecem bu arada youtube snapdragon olan versıyonu nu yabancılar paylaşmış vıdeolar var android 11 ama ve sanal bellek yok demişler yorumlarda bu romları sızmı yazıyorsunuz snapdragon için çalışma yapacakmısınız ilginiz içinde tekrr teşekkür ederim bu arada sitenizde tek eksik repier tamir proramları sizin elinizd evardır gerçi saygıla
Bunda deyiye bilirsin

Ekli dosyalar

• twrp-3.7.0_12-1_afaneh92-crownqlte.tar
    34.6 MB · Görüntüleme: 25
Etiketler
android 12 noble 2.3 noble rom note 9 rom oneui 4.1 s9 rom samsung rom
Üst Alt