Nasıl Yapılır - Mobil

KineMaster Video Edit Uygulaması – Nasıl Kullanılır? Giriş ve Ayalar Eğitim Serisi | ANDROİD

Bildiğiniz üzere Youtube mecrasında bir sürü kanal açılmaya devam ediyor. Çoğu kişi videolarını mobil cihazlar ile çekip daha sonra mobil cihazlar ile youtube üzerine yüklüyorlar. Peki ya siz ? Muhtemelen sizlerde çekmiş olduğunuz videoları mobil cihazlarınızdan yüklüyorsunuzdur. Öyleyse sizde benim yaptığım gibi uzakdoğulu sirketin yapmış olduğu muhteşem uygulama olan KineMaster uygulamasından bahsedeyim. Uygulama ile bilgisayara gerek kalmadan çok sayıda zengin içerikleri ile tıpkı bilgisayarda olduğu gibi bir çok işlemi ve montajı gerçekleştirmeniz mümkün kılıyor. Gerek Android gerekse ios market de mevcut olan uygulama ile muhteşem montajlar ve imaj çalışmalarınızı 4K ya kadar dışarı aktarmaya olanak sağlıyor. Google Play Store da ücretli olarak indirebilir dilerseniz ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Tavsiyem üçerli olanı tercih etmeniz. Üretici firmaya destek olmak maksadı ile…

Ilk eğitim konumuz “Giriş ve Ayarlar” durumlarını ve yapılması gerekenleri ele almak istedim. Youtube da videolarınızı daha kaliteli bir şekilde yükleyerek kitlenizi genişletmek istiyorsanız serilerimizi takip ediniz. iyi seyirler dilerim…

➠ iletişim :
Benimle iletişime geçmek isteyenler için;
https://www.tkbilgin.com/iletisim

➠ Facebook : https://www.facebook.com/groups/144479388932882

➠ İnstagram : https://www.instagram.com/tekbilgin

✻ TEŞEKKÜR EDERİM ✻

➠ Bana Destek Olmak için; Kanalıma Abone Olunuz, Videoma Like Atınız ve Son olarak videomu paylaşıp yorum yapınız…

⇝KANAL HAKKINDA AÇIKLAMALAR⇜
✹ Marka : Tek Bilgin
✹ Kurucusu : Can NVRZ
✹ Biyografi Özeti : 1988 Doğumlu, Teknoloji ve Araştırmayı seven, insanlara birşeyler öğretmeyi seven bir kişiliğe sahip olan, samimi kişiliğe sahip teknoloji insanı. Bildiklerini öğreten, bilmediklerini öğrenen ve her daim eleştiriye açık.
✹ Kuruluş : 10 Aralık 2016
✹ Web : https://www.tkbilgin.com
✹ Kuruluş ve Hizmet Maksadı : Öğretmek, Tanıtmak, Eğitmek, Yol Göstermek…

✹ Tek Bilgin Nedir? Kuruluş Amacı Nedir? Neye Yönelik Hizmetler Sunar?

➽ Android Mobil Cihazlar ve Tabletler. Android Programların Nasıl Kullanıldığı, Ne Maksatla Kullanıldığı Konularında bilgi veren içerik üretmek. Bunun yanı sıra, Android Program Kullanımını daha ileri düzeye taşımak amacıyla program kullanımı ile alakalı eğitim videoları. Bunlara bir örnek vermek gerekirse ; KineMaster Video Editör Uygulaması Eğitimi, SD Maid Uygulaması Eğitimi, Android Dosya Yöneticisi Eğitimleri, Android işletim sistemine sahip cihazların daha hızlı çalıştırmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler, Android işletim sistemine sahip cihazların şarj ömrünü uzatmak için gerekli püf noktalar ile alakalı eğitimler ve çok daha fazlası. Android Root hakkında bilmeniz ve yapmanız gerekenler. En yeni çıkan Android Uygulama Tanıtımları ve Yeni Çıkan Android Uygulamaların kullanım amacını anlatan bir video paylaşım platformu.

➽ Bilgisayar ve PC Uygulamaları. Bilgisayar uygulamalarının Nasıl Kullanılacağını Anlatan videolar. Hayatınızda çok zaman harcadığımız internet teknolojilerinin daha anlaşılır bir hal almasını sağlamak için sizlere bu konular ile alakalı video üreten bir video paylaştı platformu.

➽ YouTube Dikkat Edilmesi Gerekenler. Youtube kanal sahiplerinin dikkat etmesi gereken unsurların yer aldığı videolar hazırlayan bir video paylaşım platformu.

➽ VLOG ve Ürün Tanıtımı. Almış olduğum teknolojik ürünlerin tanıtımını yaparak kişi ya da kişilere yol göstermek. Ürünlerin iyi ve kötü yönlerine değinmek. Bunun yanı sıra hayatın için den videolara ara ara yer vermek. Gezinti, olay, gündem, sohbet, tecrübe vb. videolar hazırlayan bir video paylaştı platformu.

°°° Müzik : No Copyright Sound (NCS)

Cihazlarım _______________________________:
Samsung Galaxy Note 8
Xiaomi Redmi Note 6 PRO
Sony Xperia XA1 Ultra
Samsung Galaxy Note 3

VİDEODA NELER MEVCUT____________________:
KineMaster Nasıl Kullanılır
KineMaster En ideal Ayarlar
KineMaster Video Düzenleme Uygulaması
KineMaster Video Tasarlama ve Oluşturma
KineMaster intro ve Montaj Uygulaması

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu