GenelMobil Teknoloji

SEN KİMSİN Kİ? PODCAST | Yusuf Taha Lüleci

SEN KİMSİN Kİ? PODCAST | Yusuf Taha Lüleci

Yusuf Taha Lüleci Tarafından yapılan bu Podcast yayınında; Yıllardır ele alınması gereken konular üstümüze vazife olmayacak şekilde, bir dost niteliğinde masaya yatırılıp, sırtı sıvazlanıp, ince eleyip sık dokuyup sizlere sunuluyor. Kulaklığınızı takın ve bu münakaşaya ortak olun.

 

Sen Kimsin Ki? Podcast

Yeni Bir Dünya

Nostaljik zamanların radyolarını hatırlıyor musunuz? Bir zamanlar günlerce radyo programlarının saati beklenirdi. Müzik severler plaklarını özenle seçer ve evlerinde, diledikleri şarkıları dinlemek için özel zamanlar yaratırdı. Modern zamanların alışkanlıkları, çağın hızına uygun şekilde değişti.

Bugünün dünyasında kulaklığınızı takmanız yeterli. Dilediğiniz zamanda, istediğiniz herhangi bir alanda podcast dünyasının eğlenceli dünyasını keşfedebilirsiniz. Gündelik hayatın akışında, size eşlik edecek türkçe podcast programlarını takip ediyorsanız, size türkçe podcast listenizi güncelleyeceğiniz yeni bir önerimiz var. Yusuf Taha Lüleci, herkesin ilgi alanına hitap eden konuları, kendi penceresinden bakarak yeniden yorumluyor. Keyifli anlatımı ve özgün içerikleri ile dinleyiciye kısa ölçekli anlatılar sunuyor.

Sabahın ilk saatlerinde, trafiğin zor anlarında, uzun süren seyahatleri kolaylaştırmak için, spora giderken ve günün tüm bekleme anlarında dinleyeceğiniz yeni bir ses var.

Yusuf Taha Lüleci ile birlikte, geçmişin ve güncelin tüm popüler konuları üzerine sohbetler serisini dinleyebilirsiniz.

Sen Kimsin Ki? Podcast, türkçe podcast dünyasındaki eğlenceli sohbetlerini sürdürüyor. Yusuf Taha Lüleci, sunumunda gerçekleşen program yenilikçi ve samimi anlatı dili ile dinleyicilerine hitap ediyor. Astrolojiden, cesur kadınların dünyasına, kişisel gelişim ve öz saygı sorunlarından dijital platformlara uzanan çok geniş bir perspektiften konuları ele alıyor.

Dijitalleşen dünyanın yeni alışkanlığı podcast dinletisi, dinleyiciye özgür bir alan yaratıyor. Gün içerisinde istediğiniz, bir zaman diliminde sizlere eşlik eden, podcast serisi gündemin merak edilen konularını ele alıyor.

Yusuf Taha Lüleci’nin hazırladığı, Sen Kimsin Ki? Podcast serisini, diğer programlardan ayıran bir detay var. Tek bir alanda program hazırlamak yerine, oldukça çeşitli bir konu listesi var. Herkesin kendi dünyasına ait bir parça bulacağı yeni bir deneyim yaşayacaksınız.

Bu seri zamanlama açısından da çağın hızını yakalamış görünüyor. Kısa sürede çok derin ve kapsamlı konular üzerinde sizi yeni dünyalara götürmek için harekete geçiyor.  Konular arasındaki geçişler, sizi de içine çekecek.

Hayatın yoğun akışına kısa molalar vermek için, türkçe podcast dinlemeye zaman ayırın. Günün ritminde sıkıcı anları, keyifli bir geçiş ile yenileyin.

Sizin hayatınızın akışında da podcast dinlemek, önemli bir yer tutuyorsa, hatırlatmanıza bu yenilikçi dinletiyi ekleyebilirsiniz.

Türkçe podcast dinleyicileri için yeni bir tarz sunan, Yusuf Taha Lüleci’nin dünyasını keşfedin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu