Rom Noble 3.4 SERRA - Android 13 One UI 5.1 | Samsung Galaxy S9 / S9+ / Note 9 Özel Rom | Muhteşem Performans ve Dizayn

• Konbuyu başlatan CaN
  • Başlangıç tarihi
  • 4,725

CaN

admin
Tepkime
4,697
o zaman hic yeniden rom kurmakla ugrasmayim sade wipe yapiyim sonra magisk yeniden kuruyum oncesinde rot kaldirmama gerek varmi direk twrp den wipe yapinca kendi kalkarmi ?
Kendi kalkar kardeşim. Temiz kurulum mantığı ile yapabilirsin. Sonucu iletirsen sevinirim. Bizde aydınlanmış oluruz...

Tepkime
4
Herkese Merhaba,
Bluetooth Yamayı uyguladıktan sonra dikkatimi çeken herhangi bir hata kalmadı. Gerçekten güzel bir ROM. Ben memnun kaldım.
Emeği geçen herkese Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: CaN

CaN

admin
Tepkime
4,697
Herkese Merhaba,
Bluetooth Yamayı uyguladıktan sonra dikkatimi çeken herhangi bir hata kalmadı. Gerçekten güzel bir ROM. Ben memnun kaldım.
Emeği geçen herkese Teşekkürler.
Beğenmenize ve memnun kalmanıza sevindim hocam. Problem ve sorularınız olursa bizlere konu üzerinden ve yardım bölümünden ayrıca iletebilirsiniz.

Tepkime
1
Siteyi yeni keşfettim. İlk kez rom atacağım umarım tavsiyelerinizle telefonu daha işe yarar hale getirebilirim. Elinize sağlık.

• Beğen

CaN

admin
Tepkime
4,697
Siteyi yeni keşfettim. İlk kez rom atacağım umarım tavsiyelerinizle telefonu daha işe yarar hale getirebilirim. Elinize sağlık.
Bi sıkıntı olursa yazın yardımcı oluruz hocam.

Tepkime
84
hic suphen olmasin kardesim yanlis bile yapsan korkma en ufacik sorunda yaz hemen cozum bulunuyor saolsunlar yardima kosuyorlar hemen

• Seviliyorsun

CaN

admin
Tepkime
4,697
hic suphen olmasin kardesim yanlis bile yapsan korkma en ufacik sorunda yaz hemen cozum bulunuyor saolsunlar yardima kosuyorlar hemen
Bu güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim hocam.

Etiketler
android 13 noble 3.4 serra rom indir noble 3.4 rom nasıl kurulur samsung galaxy andeoid 13 rom indir
Üst Alt