Android SystemHaber

Samsung Galaxy S10 Root Atma ve TWRP Yükleme

Root

Ülkemizde, döviz kuruna bağlı olarak ortalama 6500 Türk Lirası civarında bir fiyat ile satışta olan ekran içi ön kameraya sahip çerçevesiz ekranlı akıllı telefon Galaxy S10 sahip olduğu üst düzey donanım özellikleriyle bütün dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu yazıda sizlere Galaxy S10 root atma ve Galaxy S10 twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor onu göstereceğim. Aşağıdaki işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya sitemiz sorumlu değildir. Bu işlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. BURAYA tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. ( Not: Bu işlem Exynos işlemcili S10 için geçerlidir )

Samsung Galaxy S10 TWRP Yükleme

Telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarası yazısına 6-7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif hale getirin. Geliştirici seçenekleri menüsünü açarak oem kilit açma ve usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. BURAYA tıklayarak Galaxy S10 twrp dosyasını indirin ve bilgisayarda herhangi bir klasörün içine atın.

Telefonu kapatın. Ses kısma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutarak telefonu download moduna alın. Uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Bilgisayarda Odin programını çalıştırın. AP butonuna basın ve indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Start butonu ile yüklemeyi başlatın. Galaxy S10 twrp yükleme işlemi başarıyla bitmiştir.

 Samsung-Galaxy-S10-S10-S10e-Root-with-Magisk-Canary

Samsung Galaxy S10 Root Atma 

Yukarıdaki TWRP yükleme işlemi bittikten sonra BURAYA tıklayarak Galaxy S10 root için gerekli olan dosyayı indirin ve telefonunuzun içine atın. Telefonu tamamen kapatın. Ses açma + bixby + güç bu üç tuşa aynı anda basılı tutun ve telefonunuzu recovery menüsünde açın. Yükle ( Install ) kısmına girerek indirmiş olduğunuz Magisk 19.1 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemenin ardından telefonu yeniden başlatın. Galaxy S10 root atma işlemi başarıyla bitmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu